Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

Aktualności

Biznesowe zestawy delikatesowe na Wielkanoc 2021
Firma Chocolate Land zaprezentowała nową kolekcję biznesowych zestawów delikatesowych. Wielkanocny upominek w formie zestawu prezentowego to niezobowiązująca, a jednocześnie efektowna forma wyróżnienia Klientów, Partnerów Biznesowych i Pracowników.

Firma Chocolate Land przygotowała kolekcję biznesowych zestawów delikatesowych będących idealnym pomysłem dla firm, które chcą budować relacje z nowymi Klientami i podtrzymać relacje z Klientami, którzy są nimi od lat. Upominek w formie zestawu delikatesowego to również niezobowiązująca, a jednocześnie efektowna forma wyróżnienia partnerów biznesowych. Wręczając wielkanocny zestaw upominkowy firmy doceniają również zaangażowanie swoich pracowników.


W kolekcji zestawów delikatesowych firmy Chocolate Land na sezon Wielkanoc 2021 znalazło się kilkadziesiąt nowych propozycji, które komponowane są wyłącznie z najwyższej jakości, cenionych na rynku marek słodyczy i produktów gourmet food oraz specjalnie wyselekcjonowanych win.

Zestawy upominkowe wyróżnia nie tylko ich zawartość, ale również opakowanie. Każdy z zestawów zapakowany jest w dobrane kolorystycznie eleganckie pudełka, które dodatkowo na życzenie klienta można spersonalizować. Kosze upominkowe komponowane są również na indywidualne zamówienie Klientów, ze wskazaniem charakteru zestawu, koloru lub budżetu.


Firma Chocolate Land ma w swoim portfolio markę Amante, wyróżniającą się na rynku szeroką gamą kolorystyczną opakowań z możliwością ich personalizowania, które zawierają ręcznie robione belgijskie praliny (www.amante.com.pl) oraz markę Dolci, pod którą kryją się biznesowe zestawy delikatesowe. W 2020 roku firma uruchomiła internetowe Delikatesy Wino Vinci (www.winovinci.pl) dla klienta detalicznego.

Zaufali nam

Należymy do: