Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

Personalizacja

Naszą misją jest sprostać Państwa oczekiwaniom. Dlatego na naszej stronie oraz w katalogu zaprezentowane zostały jedynie propozycje opakowań, które nie wyczerpują w pełni naszych twórczych możliwości.

Z niecierpliwością zatem czekamy na kolejne wyzwania. Możemy obiecać, że zaprojektowane opakowanie będzie spójne z wizerunkiem Państwa firmy oraz adekwatne do okazji i budżetu.

Dostarczaliśmy już słodycze reklamowe do wielu firm, a nasze pomysły zawsze spotykały się z uznaniem ze strony klienta.
Bombonierki mogą być personalizowane na wiele sposobów. Możemy wytłoczyć na nich logo, ozdobić firmową obwolutą lub dołączyć do środka bilecik z prywatną wiadomością.

Nasze indywidualne podejście realizujemy na wiele sposobów:

Każde pudełko czy bombonierkę możemy zrobić w różnych rozmiarach i kolorach. Obdarowani nie będą kryli zaskoczenia ani zachwytu widząc bombonierkę „szytą na miarę”.

Drukowane bileciki możemy umieścić wewnątrz opakowania lub przywiązać na wstążce. Forma bileciku, funkcjonująca od wieków, pozwala na ocieplenie i spersonalizowanie dedykowanego prezentu.

Wykonana z ozdobnego kartonu obwoluta stanowi doskonałą alternatywę dla nowego wzoru opakowania. Jest to sposób mniej kosztowny, a nadal dający szerokie możliwości nadania upominkom indywidualnego charakteru.

Proponujemy atłasowe wstążki idealne do znakowania metodą sublimacji, dającą możliwość nadruku w pełnej kolorystyce pod Pantone. Inną alternatywą są efektowne taśmy rypsowe, na których logo w jednym kolorze nanosimy metodą sitodruku. Elegancka wstążka to doskonałe uzupełnienie każdego opakowania.

Na bombonierkach i balotynkach możemy wytłoczyć dowolne logo czy grafikę w wersji „na sucho” lub z użyciem folii. Hot stamping pomoże wyczarować prawdziwe dzieła sztuki.

Opakowania drewniane chętnie znakujemy laserem. Ta precyzyjna metoda pozwala nanieść na pudełko nie tylko logo, ale również życzenia czy inne efektowne dekoracje.

Przykłady realizacji

Zaufali nam

Należymy do: