Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

FAQ

Co wyróżnia praliny oraz trufle Amante?
Amante to belgijskie praliny i trufle wyrabiane ręcznie ze składników najwyższej jakości. Wyróżnia je więc przede wszystkim najwyższa jakość, bogactwo smaków oraz fakt, że produkowane są w małej rodzinnej manufakturze. To powód, dla którego te słodkie dzieła sztuki zadowolą nawet wytrawnego znawcę czekolady.

Jakie smaki pralin znajdziemy w bombonierkach?
Praliny Amante produkowane są z trzech rodzajów belgijskiej czekolady: deserowej, mlecznej i białej. Wśród smaków znajdziemy zarówno klasyczne praliny kawowe, orzechowe czy też owocowe, jak również praliny marcepanowe czy też będące połączeniem czekolady deserowej z granatem czy też trawą cytrynową lub połączeniem karmelu z solą. Staramy się ciągle zaskakiwać naszych klientów nowymi, oryginalnymi smakami.

Czy przy zakupie bombonierek istnieje możliwość wyboru smaków pralin oraz trufli?
Jest to zależne od wielkości zamówienia. W przypadku małych zamówień w bombonierkach proponujemy miks smaków. W przypadku zamówień dużych – od 100 sztuk opakowań – smaki możemy dobrać indywidualnie, pod zamówienie Klienta.

Czy istnieje możliwość zamówienia dowolnego koloru opakowania?
Prezentowane na stronie oraz w katalogu opakowania to tylko przykłady wybranych realizacji. Klient ma możliwość wyboru koloru opakowania, który będzie dopasowany np. do koloru logo firmy (oczywiście uzależnione jest to od dostępności kolorów papieru) czy też do prowadzonych działań promocyjnych. Dostępne są również różne rozmiary bombonierek. Obdarowani nie będą kryli zaskoczenia ani zachwytu widząc bombonierkę „szytą na miarę”.

Jakie są możliwości personalizacji?
Bombonierki mogą być personalizowane na wiele sposobów. Wśród możliwości personalizacji możemy wymienić m.in.:

Atłasowe wstążki idealne do znakowania metodą sublimacji, dające możliwość nadruku w pełnej kolorystyce pod Pantone. Inną alternatywą są efektowne taśmy rypsowe, na których logo w jednym kolorze nanosimy metodą sitodruku. Elegancka wstążka to doskonałe uzupełnienie każdego opakowania.

Drukowane bileciki możemy umieścić wewnątrz opakowania lub przywiązać na wstążce. Forma bileciku, funkcjonująca od wieków, pozwala na ocieplenie i spersonalizowanie dedykowanego prezentu.

Na bombonierkach możemy wytłoczyć dowolne logo czy grafikę w wersji „na sucho” lub z użyciem folii. Hot stamping pomoże wyczarować prawdziwe dzieła sztuki.Wykonana z ozdobnego kartonu obwoluta stanowi doskonałą alternatywę dla nowego wzoru opakowania. Jest to sposób mniej kosztowny, a nadal dający szerokie możliwości nadania upominkom indywidualnego charakteru.

Opakowania drewniane chętnie znakujemy laserem. Ta precyzyjna metoda pozwala nanieść na pudełko nie tylko logo, ale również życzenia czy inne efektowne dekoracje.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Jeżeli w ramach zamówienia realizowany jest indywidualny projekt (kolor opakowania dopasowany do potrzeb Klienta, personalizacja), minimalne zamówienie wynosi 100 szt.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Standardowy czas realizacji zamówienie to 14 dni.

Zaufali nam

Należymy do: