Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

Aktualności

Firma Chocolate Land uruchomiła delikatesy on line
Firma Chocolate Land – działająca od ponad pięciu lat na rynku B2B i mająca w swojej ofercie personalizowane bombonierki z ręcznie robionymi belgijskimi pralinami oraz biznesowe zestawy delikatesowe - uruchomiła internetowe Delikatesy Wino Vinci (www.winovinci.pl) dla klienta detalicznego.

Asortyment Delikatesów Wino Vinci (www.winovinci.pl) stanowią słodycze oraz produkty gourmet food cenionych marek polskich, belgijskich, włoskich oraz hiszpańskich. Dopełnieniem oferty jest kolekcja ponad 200 win pochodzących z różnych regionów świata.

Firma Chocolate Land znana jest już od ponad pięciu lat na rynku B2B z personalizowanych eleganckich bombonierek, których zawartość stanowią oryginalne ręcznie robione belgijskie praliny oraz trufle. Od dzisiaj wyśmienitych pralin oraz trufli sygnowanych logo Amante i wytwarzanych w małej belgijskiej rodzinnej manufakturze będą mogli spróbować także klienci detaliczni. - Jesteśmy przekonani, że również Klient detaliczny doceni najwyższą jakość naszych pralin i zachwycą go dostępne smaki. Koneserzy belgijskich pralin nie zawiodą się tradycyjnym smakiem kawowym czy też orzechowym. Poszukujący nowych doznań na pewno do listy swoich ulubionych belgijskich smaków dopiszą nasze praliny buttercream z melonem, z zielonym jabłkiem, ciemne ganache z chili czy też marcepan z pomarańczą - mówi Edyta Ślebzak, dyrektor zarządzająca Chocolate Land.

W ofercie Delikatesów Wino Vinci klienci znajdą również słodycze oraz produkty gourmet food marek hiszpańskich (Simon Coll, Chocolate Amatller, La Chinata) czy też włoskich (Garofalo, La Torrente, Zuccato), które mają za sobą kilkudziesięcioletnią, a nawet – jak w przypadku producenta makaronów Garofalo – kilkusetletnią historię. - Chcemy wspierać producentów z tradycjami, którzy już od wielu pokoleń prowadzą rodzinne biznesy. Współpraca z markami, które mają za sobą kilkudziesięcioletnią historię to potwierdzenie dla naszych Klientów, że trafią w ich ręce produkty nie tylko najwyższej jakości, ale i produkowane z pasją od pokoleń - mówi Edyta Ślebzak. W asortymencie nie zabrakło również miejsca dla rodzimych producentów – takich jak Cherry Tree. Wiśniowe Produkty Premium, Gospodarstwo Pasieczne „Miody Wowka” czy też Siedlecka Palarnia Kawy - którzy również najwyższą jakość i wyjątkowość swoich produktów stawiają na pierwszym miejscu.

Dopełnieniem oferty jest kolekcja ponad 200 win pochodzących z różnych części świata i najbardziej znanych winiarskich regionów. Miłośnicy winnych trunków znajdą więc wina pochodzące m.in. z portugalskich regionów Alentejo i Alto Douro, hiszpańskich Rioja, Almansa, Alt Penedès (znanego na całym świecie jako miejsce narodzin wina Cava), Castilla y Leon, włoskiej Toskanii, Apulii, Sycylii, Piemontu, z niemieckiej Hesji Nadreńskiej, francuskiego Bordoux czy też argentyńskiego regionu Mendozy. Tak bogaty asortyment – dostępny również w sprzedaży B2B - to owoc winnych podróży założycieli Delikatesów Wino Vinci. – Naszą ofertę wyróżnia różnorodność i nietuzinkowość bukietów. To specjalnie wyselekcjonowane wina, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Edyta Ślebzak.

W Delikatesach on line Wino Vinci klient detaliczny znajdzie wszystko, czego potrzebuje, by wyczarować niezapomniane dania kuchni włoskiej czy też hiszpańskiej. Dobierze do nich najlepsze wina, które idealnie podkreślą smak przygotowanych potraw. A po wyśmienitym obiedzie może sięgnąć po odrobinę słodyczy. Oryginalne belgijskie praliny w towarzystwie kawy z craftowej palarni lub tradycyjne ciastka w towarzystwie najlepszej jakości herbat.

Z dostępnych ofercie produktów klient może również skomponować niepowtarzalny zestaw delikatesowy, który sprawdzi się idealnie jako upominek okazji imienin, urodzin czy też jako prezent ślubny. W asortymencie znajdują się również gotowe zestawy zarówno z alkoholem, jak i bez, w różnych przedziałach cenowych.

W trosce o bezpieczny transport, zamówienia realizowane są na terenie Warszawy i okolic. Klienci detaliczni proszenie są o sprawdzenie swojego kodu pocztowego w zakładce "Dostawa". - Jeżeli kogoś zainteresuje nasza oferta, a jest spoza Warszawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Sprawdzimy, co da się zrobić :) - mówi Edyta Ślebzak.

Delikatesy Wino Vinci dostępne są pod adresem www.winovinci.pl

Delikatesy on line Wino Vinci skierowane do klienta detalicznego są uzupełnieniem oferty Chocolate Land, która od ponad pięciu lat działa już na rynku B2B. Firma specjalizuje się w projektowaniu i konfekcjonowaniu personalizowanych bombonierek z ręcznie robionymi belgijskimi pralinami i truflami oraz w komponowaniu biznesowych zestawów delikatesowych. Ze szczegółową ofertą B2B można zapoznać się na stronie www.amante.com.pl.

Zaufali nam

Należymy do: