Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

Klient indywidualny

Delikatesy on line Wino Vinci!
www.winovinci.pl/sklep


Klientów indywidualnych zapraszamy na zakupy do naszych delikatesów on line Wino Vinci. 

W Delikatesach Wino Vinci znajdą Państwo wybór bombonierek Amante, których zawartość stanowią oryginalne, ręcznie robione belgijskie praliny oraz trufle, produkowane w małej belgijskiej manufakturze. Wybór bombonierek znajdą Państwo w sekcji Słodycze > TU

Oferta Delikatesów to jednak nie tylko słodycze. To również produkty gourmet food, które pozwolą wyczarować niezapomniane dania kuchni włoskiej czy też hiszpańskiej. Dobiorą Państwo do nich najlepsze wina, które idealnie podkreślą smak przygotowanych potraw.

A po wyśmienitym obiedzie zaproponujemy odrobinę słodyczy, nie tylko w postaci wspomnianych już belgijskich pralin, ale również czekolad znanych hiszpańskich marek, takich jak Simon Coll, Chocolate Amatller czy La Chinata. Ofertę uzupełniają różne rodzaje wyśmienitych kaw ziarnistych i mielonych z craftowej palarni oraz najlepszej jakości herbaty.

Wspieramy rodzinnych, wielopokoleniowych producentów z tradycjami. W sklepie on line Wino Vinci, znajdą więc Państwo marki hiszpańskie (Simon Coll, La Chinata) czy też włoskie (Garofalo, La Torrente, Zuccato), które mają za sobą kilkudziesięcioletnią, a nawet – jak w przypadku producenta makaronów Garofalo – kilkusetletnią historię.

Nie zabrakło również miejsca dla rodzimych producentów – takich jak Cherry Tree, Wiśniowe Produkty Premium czy też Gospodarstwo Pasieczne „Miody Wowka” – którzy jakość swoich produktów stawiają na pierwszym miejscu.

W Delikatesach Wino Vinci znajdą Państwo również owoce naszych winnych podróży. VINCI to bowiem ucieleśnienie pasji do wina – trunku, który niezmiennie zaskakuje i zachwyca smakoszy na całym świecie. Świeże, pełne i lekkie w smaku, o zdecydowanym, ostrym i głębokim aromacie… Aromat dymu i wędzenia, podkreślony przez balsamiczno-owocowe nuty… Różnorodność i nietuzinkowość bukietów, aromatów i smaków. To właśnie wyróżnia VINCI, ofertę specjalnie wyselekcjonowanych win, niedostępnych na polskim rynku. Kolekcję ponad 200 różnego rodzaju win znajdą Państwo > TU

Wszystkich Klientów z Warszawy zapraszamy na wygodne zakupy online!


Niezwykłymi smakami ukrytymi w belgijskich ręcznie robionych pralinach oraz truflach Amante można delektować się odwiedzając również jedno z poniższych miejsc:

Kawiarnia Aroma 
ul.Ordona 12D Lok U1
01-237 Warszawa

Kawiarnia Retro Smaki
Poborzańska 45/4u
03-368 Warszawa

Fartuszek Home Decor
Kabacki Dukt 8/lok. U1
02-798 Warszawa

Zaufali nam

Należymy do: