Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

Aktualności

Kolekcja bombonierek "Boże Narodzenie 2019"
Marka Amante, oferująca belgijskie ręcznie robione praliny oraz trufle, zaprezentowała kolekcję bombonierek przygotowaną specjalnie na Boże Narodzenie 2019.

W bożonarodzeniowej kolekcji - oprócz bombonierek znanych już z oferty całorocznej zaprezentowanych jednak w świątecznej kolorystyce - znalazły się również bombonierki nowe, w tym m.in. różne rozmiary bombonierek Liege Premium "Boże Narodzenie" ze świątecznymi tłoczonymi wzorami na opakowaniu, które kryją w sobie od 4 do 12 sztuk ręcznie robionych belgijskich pralin.Nowością w ofercie są dwa rozmiary bombonierek (z 4 lub z 8 belgijskimi pralinami) z nadrukowaną już świąteczną grafiką w śnieżynki oraz w choinki. Zawartość bożonarodzeniowych bombonierek Amante stanowią belgijskie ręcznie robione praliny i trufle - w tradycyjnych oraz bożonarodzeniowych kształtach - oraz ręcznie robione belgijskie trufle.Kolekcję świąteczną uzupełniają torebki z owocami w czekoladzie, bakaliami lub herbatą.


Zaprezentowana w katalogu kolekcja bombonierek nie wyczerpuje w pełni naszych twórczych możliwości. Na życzenie klienta przygotowywane są bombonierki w dowolnym rozmiarze i kolorze, a na wieczku, wstążce lub bileciku umieszczane dowolne hasło lub logo. W katalogu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną w folderze Boże Narodzenie 2019.

Zaufali nam

Należymy do: