Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

Aktualności

Praliny i wino
Praliny i wino to duet nie tylko smakowity. To również duet będący idealnym upominkiem dla Twojego klienta, kontrahenta czy też partnera biznesowego.

Co mają wspólnego ze sobą wino i praliny? Zarówno wino, jak i czekolada, z której wytwarzane są praliny, występują w różnych kolorach... Wino białe, czerwone, różowe. Czekolada mleczna, deserowa, biała. Czekoladę wytwarza się z różnych odmian kakao i różnych dodatków, a tym samym - podobnie jak w winie - odnajdziemy w niej różne smaki i aromaty. Najwykwintniejsze czekolady - w tym najwyższej jakości ręcznie robione belgijskie praliny - są aksamitne, delikatnie rozpuszczają się w ustach i pozostawiają po sobie jedwabisty smak. Dodatki do pralin - imbir, chili, owoce granatu czy też trawy cytrynowej - uwalniają się subtelnie i powoli. Czyż nie tak uwalniają się również smaki w winie?

Tylko najlepsze czekolady, o wyróżniającym się aromacie i bukiecie, można łączyć z odpowiednim winem, które uwydatnia doznania smakowe. I takie właśnie połączenie znajdziecie w naszych zestawach będących kompozycją najwyższej jakości belgijskich ręcznie robionych pralin i trufli Amante oraz specjalnie wyselekcjonowanych win.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestawów delikatesowych Dolci oraz bombonierek z belgijskimi pralinami oraz truflami Amante zaprezentowanymi w naszym katalogu >>> TU

Zaufali nam

Należymy do: