Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

Aktualności

Wielkanocna kolekcja bombonierek Amante
Marka Amante, oferująca belgijskie ręcznie robione praliny oraz trufle, zaprezentowała kolekcję bombonierek przygotowaną specjalnie na Wielkanoc 2017.

W wielkanocnej kolekcji - oprócz bombonierek znanych już z oferty zaprezentowanych jednak w nowej kolorystyce - znalazły się również bombonierki nowe, w tym m.in. podłużna bombonierka z okienkiem Flandria Duo, kryjąca 12 pralin czy też Liege Premium w wielkanocnej odsłonie. Zawartość wielkanocnych bombonierek Amante stanowią belgijskie ręcznie robione praliny i trufle - w tradycyjnych oraz wielkanocnych kształtach - oraz czekoladowe jajeczka w cukrowej skorupce.

Zaprezentowana w katalogu kolekcja bombonierek nie wyczerpuje w pełni naszych twórczych możliwości. Na życzenie klienta przygotowywane są bombonierki w dowolnym rozmiarze i kolorze, a na wieczku, wstążce lub bileciku umieszczane dowolne hasło lub logo. W katalogu Wielkanoc 2017 znajdą Państwo również propozycje świątecznych zestawów delikatesowych Dolci oraz wybrane wina z oferty Vinvci (www.winovinci.pl).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną w folderze Wielkanoc 2017.


Zaufali nam

Należymy do: