Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

Aktualności

Wielkanocna oferta słodyczy reklamowych już w sprzedaży!
Belgijskie praliny w wielkanocnych kształtach i czekoladowe jajeczka w chrupiącej skorupce podane w eleganckich personalizowanych bombonierkach to idealny słodki upominek dla Twojego Klienta.

W wielkanocnej kolekcji słodyczy reklamowych - oprócz bombonierek znanych już z oferty Amante zaprezentowanych jednak w nowej kolorystyce - znalazły się również bombonierki z wielkanocnym nadrukiem. Zawartość wielkanocnych bombonierek Amante stanowią belgijskie ręcznie robione praliny i trufle - w tradycyjnych oraz wielkanocnych kształtach - oraz czekoladowe jajeczka w cukrowej skorupce.


Bombonierki z wielkanocnym nadrukiem dostępne są w dwóch rozmiarach - z 4 oraz z 8 pralinami w wielkanocnych kształtach lub z czekoladowymi jajeczkami w cukrowej skorupce. Bombonierki mogą być spersonalizowane poprzez umieszczenie logo na wstążce.
Zaprezentowana w katalogu kolekcja bombonierek nie wyczerpuje w pełni naszych twórczych możliwości. Na życzenie klienta przygotowywane są bombonierki w dowolnym rozmiarze i kolorze, a na wieczku, wstążce lub bileciku umieszczane dowolne hasło lub logo. W katalogu znajdą Państwo również propozycje czekolad w wielkanocnych opakowaniach

Zapoznaj się z ofertą zaprezentowaną w folderze „Słodycze reklamowe. Wielkanoc”  >>> TU


Zaufali nam

Należymy do: