Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

Aktualności

Wielkanocne zestawy delikatesowe
Z okazji zbliżającej się Wielkanocy firma Chocolate Land - która ma swojej ofercie również personalizowane bombonierki z ręcznie robionymi belgijskimi pralinami - zaprezentowała kolekcję świątecznych zestawów delikatesowych.


Wśród propozycji znalazły się zestawy wypełnione wielkanocnymi słodkościami, w tym m.in. bombonierkami z belgijskimi pralinami w wielkanocnych kształtach czy też czekoladowymi jajeczkami w cukrowej chrupiącej skorupce. W zestawach nie zabrakło również wielkanocnych pierniczków czy też wiosennej herbaty. Kosze prezentowe dostępne są zarówno ze specjalnie wyselekcjonowanymi winami, jak i bez alkoholu.Wszystkie zestawy upominkowe podane są w eleganckich i oryginalnych opakowaniach, które swoją kolorystyką oraz designem nawiązują do świąt wielkanocnych. Istnieje również możliwość personalizacji wielkanocnego upominku - logo Klienta może znaleźć się na bombonierce umieszczonej wewnątrz zestawu lub też na wstążce ze świątecznym karnetem na zewnątrz opakowania. Oczywiście wielkanocny prezent można uatrakcyjnić również specjalną kartką z życzeniami.
W ofercie firmy Chocolate Land z okazji Wielkanocy pojawiła się również świąteczna kolekcja bombonierek. Zawartość wielkanocnych bombonierek Amante stanowią belgijskie ręcznie robione praliny i trufle - w tradycyjnych oraz wielkanocnych kształtach - oraz czekoladowe jajeczka w cukrowej skorupce. Ofertę wielkanocną uzupełniają czekolady w świątecznych opakowaniach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną w folderze Wielkanoc 2020Zaufali nam

Należymy do: