Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy na stronie AMANTE

OfertaUpominki dla firm, bombonierki z pralinami i kosze delikatesowe z winem – wyjątkowe podarunki

Czy wiesz, że jeszcze na początku XIX w. czekoladę można było znaleźć tylko w aptece? Sprzedawano ją jako niezawodny środek na dobry humor. Choć dziś czekolada nie jest już towarem luksusowym, jej wpływ na samopoczucie pozostał niezmienny. Elegancka bombonierka z ręcznie dekorowanymi pralinami ucieszy absolutnie każdego. Zwłaszcza jeśli w środku znajdują się praliny belgijskie ręcznie robione.


Słodkie prezenty dla firm, klientów i kontrahentów

Czekolada belgijska to prezent uniwersalny – może być zarówno prezentem dla firm, jak i podarunkiem dla szczególnie bliskiej osoby. Nawet niewielka tabliczka daje mnóstwo radości.

Jeśli Twój prezent ma jednak zostać zapamiętany, musi spełniać co najmniej dwa warunki:

  • Opakowanie jest niezwykle ważne! Jemy oczami - niech słodki prezent kusi już samym wyglądem.
  • Smak pralinek powinien być niepowtarzalny.

Wygląd naszych czekoladek możesz ocenić natychmiast. Wystarczy, że zerkniesz na dół strony. Zobaczysz tam eleganckie bombonierki z pralinami dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Nietrudno zauważyć, że mimo różnych okolicznościowych motywów (czekoladki na prezent, jako upominki świąteczne, upominki dla firm), zawsze trzymamy się tej samej stylistyki. Elegancja i dbałość o szczegóły to znak rozpoznawczy Amante!

Smak zweryfikujesz sam. Zapewniamy, że jest równie wyrafinowany, jak wygląd naszych czekoladowych prezentów.


Słodycze reklamowe z logo firmowym

Personalizowane bombonierki z pralinami to jedna z propozycji słodyczy reklamowych. Możemy ozdobić je logo firmowym lub stworzyć specjalne opakowanie w kolorach odpowiadających systemowi identyfikacji wizualnej marki. Tym sposobem nasze praliny przeobrażają się w słodycze reklamowe, czyli doskonałe upominki dla firm.

 

 

Flandria Wielkanoc

Podłużna, wysuwana bombonierka z okienkiem z 6 pralinami lub truflami lub czekoladowi jajeczkami w cukrowej skorupce.

Bombonierka 4 Jajeczka i Kurki

Bombonierka z wielkanocnym nadrukiem zawierająca 4 belgijskie praliny w wielkanocnych kształtach, belgijskie trufle, czekoladowe jajeczka w cukrowej skorupce.

Torebka SOLO

Torebka z okienkiem, którego zawartość stanowią owoce w czekoladzie lub herbata.

Torebka DUO

Torebka z dwoma okienkami, której zawartość stanowią owoce w czekoladzie/ migdały/ herbata

Torebka TRIO

Torebka z trzema okienkami, której zawartość stanowią: owocowe w czekoladzie/ herbata/ bakalie.

Liege 4 Wielkanoc

Bombonierka z okienkiem zawierająca 4 ręcznie robione belgijskie praliny lub trufle lub 4 czekoladowe jajeczka w cukrowej skorupce.

Liege 6 Wielkanoc

Bombonierka z okienkiem zawierająca 6 ręcznie robionych belgijskich pralin lub trufli lub 6 czekoladowych jajeczek w cukrowej skorupce.

Liege 16 Wielkanoc

Bombonierka z okienkiem zawierająca 16 ręcznie robionych belgijskich pralin lub trufli lub 16 czekoladowych jajeczek w cukrowej skorupce.

Zaufali nam

Należymy do: